O Nás

Fish & Agro Farma

Domáce teda naše!

To je motto nášho farmárskeho businessu od roku 2010 kedy naša spoločnosť začala intenzívne podnikať v tejto oblasti. Všetky chovné aktivity prevádzkujeme v krásnom prostredí obce Lednické Rovne. Doba ukazuje, že návrat k domácemu chovu, teda prirodzenému rastu a prirodzenej potrave v oblasti živočísnej výroby ide ruka v ruke so zdravím obyvateľstva.V oblasti živočíšnej výroby, spoločnosť rozvíja kvalitný vlastný chov hovädzieho dobytka, primárne plemena ABERDEEN ANGUS, ktoré je chované najmä pre mäso. Ide o celoročný pastevný chov v ktorom sú zvieratá čo najbližšie k ich prirodzenému prostrediu. Práve táto forma prináša tú najvyššiu kvalitu mäsa a ostatných živočíšnych produktov bez umelých a zdraviu nežiadúcich látok.

Spoločnosť stále rozširuje chov rôzneho druhu domácich zvierat ako aj chov danielov. Chovná aktivita je prepojená s odberateľmi produktov z radov spoločností z reštauračného a potravinárskeho prostredia. Novým a pre nasledujúce roky prvoradým zámerom je rozšíriť predaj produktov z dvora priamo občanom tak, aby sa na stoly našich gazdiniek a do domácností dostala tá pravá, teda naša domáca kvalita.

Ako dlho sme tu pre Vás

História Farmy

Od roku 2010 kedy naša spoločnosť začala intenzívne podnikať v tejto oblasti. Všetky chovné aktivity prevádzkujeme  v krásnom prostredí obce Lednické Rovne.

Objavte naše okolie

Spolupracujúce prevádzky

Freš, zdráve a chutné

Jedzte Zdravo.
Jedzte Organicky.

Naše produkty sú pestované v tých najlepších podmienkach aby sa zachovala chuť a nutričné hodnoty.  Presvedčte sa sami len u nás.

Google Recenzie

Čo hovoria naši zákazníci?

“Nádherné prostredie, v ktorej sa reštaurácia nachádza. Chutné jedlo a milá obsluha. Porcie veľké za prijateľné ceny. Reštaurácia je priestranná a napriek tomu útulná a pekne zariadená. Určite odporúčam, vhodné aj na obed pre väčšie rodiny. Platiť sa dá aj kartou.”

Martina Urbánková

Martina Urbánková

“Nádherné miesto na oddych a posedenie s priateľmi, rodinou. Výborné jedlo, fakt veľmi veľké porcie,nápoje, prostredie ..všetko na úrovni. čašníčky sú príjemné a ochotné. Kto chce môže si chytať ryby, prenajať chatku pri vode,loďku ,opekať a všetko čo k tomu patrí. Sú tam hneď za plotom aj daniele a muflony. Alexandra komplex má výborné miesta na relax. Odporúčam 😉”

Ján Kosorinský

Ján Kosorinský

“Neuveriteľný zážitok prekrásne miesto aj pre dospelých ale aj pre deti krásne ihrisko spravené zdreva v predu daniele kone kravy dá sa ísť aj na slapadla perfektná spravená rybka no prekrásne miesto aj ten park/lesík krásny a nádherné pamiatky bol to krásny zážitok nie len pre mňa ale aj pre moju 3rocnu dcérku krásne a útulné určite ešte prídeme znova a parles musíme prejsť celí nakoľko sme nestihli vrelo odporúčam pre párik aj pre rodinu mávajú aj akcie podujatia a krásna loďka tam je postavená!”

Zuzana Dorová

Zuzana Dorová